українська російська англійська

В рамках робочої поїздки на Харківщину Міністр культури Євген Нищук ОТГ та ознайомився зі станом розбудови культурних об'єктів в умовах децентралізації

23.06.2019 | 15:45

У рамках робочої поїздки до Харківщини Міністр культури України Євген Нищук відвідав селище міського типу Малинівка Чугуївського району  де поспілкувався з мешканцями територіальної громади та ознайомився зі станом розбудови культурних об’єктів селища в умовах децентралізації.

У Малинівській селищній територіальній громаді, яка була утворена в 2017 році, з 2018 року розпочав роботу відділу культури, молоді та спорту, який і опікується питаннями розвитку закладів культури громади.  На цей час селище мало 2 бібліотеки на Будинок культури  при якому діяв аматорський народний гурт «Малиновий криниця» та декілька гуртків культурного дозвілля. За час свого існування громадою створено Центр позашкільної освіти (2018р.) відремонтовано концертну залу,  оснащена зала для хореографічного гуртку, розроблено карту туристичних маршрутів при Центрі діють 9 гуртків.

 

 

За словами мешканців, з об’єднанням громади, було відроджено фестиваль весільної обрядовості «Весілля в Малинівці +», який у перший рік відвідало близько 75 тисяч людей з усієї України. На території громади проводять свята у тому числі і  за рахунок соціально відповідального бізнесу. Нещодавно створений комплексний заклад культури – Центр культури та дозвілля, який об’єднав Малинівський селищний будинок культури та бібліотеки. Місцева громада переймається вирішенням питання кадрового забезпечення закладів культури та якісного забезпечення творчих потреб містян.

 

 

Міністр культури України відзначив важливість розуміння місцевою громадою визначальної ролі культурного зростання містечка та забезпечення творчого самовираження мешканців, врахування їх культурних потреб, а також значення розбудови культурної складової для економічного розбудови краю.  

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України