українська російська англійська

"Для Мінкультури є важливою ефективна співпраця та підтримка Громадської ради у питаннях культурної політики" - Євген Нищук

25.06.2019 | 14:24

Сьогодні, 25 червня за участі Міністра культури України Євгена Нищука відбулося засідання Громадської ради  при Мінкультури.

На початку засідання Міністр культури України Євген Нищук подякував членам Громадської ради  за налагоджену та  ефективну співпрацю, чия діяльність охоплює великий спектр напрямків діяльності відомства та допомагає оперативно реагувати на чуттєві питання громадянського суспільства.

 

 

«На сьогодні ситуація з культурною складовою в державній політиці  демонструє сталість  в позитивних процесах, які відбуваються в суспільстві. З боку Уряду є повне розуміння та підтримка ініціатив Міністерства культури, спрямованих на впровадження та реалізацію культурних реформ. Важливим також є запровадження  нових інструментів державної підтримки культурних ініціатив, це, зокрема,  Український культурний фонд та Український інститут книги, а також масштабний проект «Малі міста – великі враження», спрямований на підтримку регіональних культурних ініціатив. Саме вони забезпечують рівний доступ до державного фінансування культурно-мистецьких проектів, а також коштів на реалізацію державної політики у сфері книговидання, зокрема закупівлі і видання книжок, а також якісного поповнення бібліотечних фондів, розвиток культури на місцях. Звичайно, що на часі також створення їх аналогу – Музейного інституту або Інституту охорони культурної спадщини», - зазначив Євген Нищук.

 

 

Під час свого засідання члени Громадської ради розглянули низку питань, пов’язаних із формуванням нормативно-правових актів та реалізації державної політики за участю громадськості, а також обговорили діяльність Координаційного комітету громадських рад України.

 

 

Окрім того, членами Громадської ради було розглянуто звернення від Громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації та обговорені питання проведення Всеукраїнського музейного форуму в м. Переяслав-Хмельницький та найближчих заходів, внесених до плану роботи Ради. 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України