українська російська англійська

У центрі столиці відкрили зірки Римми Зюбіної та Ахтема Сеїтаблаєва

27.06.2019 | 17:19

Сьогодні, 27 червня на «Площі зірок» біля  столичного торгово-розважального центру "Гулівер" відбулося урочисте відкриття зірок відомих актриси театру і кіно Римми Зюбіної та актора і режисера  Ахтема Сеїтаблаєва.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук подякував організаторам за продовження доброї традиції з увічнення імен видатних промоутерів української культури, мистецтва і країни вцілому.

«Римма Зюбіна та Ахтем Сеїтаблаєв - це великі митці та професіонали своєї справи , але у них  є ще одна визначна якість, чого вони заслуговують бути  на цій «Площі зірок» - вони є великими патріотами України. Ахтем  Сеїтаблаєв творить велике  сучасне українське  і світове кіно, Римма Зюбіна -  блискуча  актриса, яка збагачує наше кіно прекрасно створеними образами своїх героїнь. Мені дуже приємно бачити їх на різних міжнародних кінофорумах  класу «А», що  в чергове підкреслює їх внесок в українську культуру. Вітаю всіх нас із поповненням  «Площі зірок» новими прекрасними іменами», - наголосив Євген Нищук.

 

 

«Я дуже іронічно ставлюся до своїх звань і нагород, адже набагато важливіше, коли до тебе підходять люди на вулиці і говорять про твої роботи. Ось це – справжнє визнання. У кожної творчої людини є два певні моменти  - один момент, це коли  ти досягаєш певної сходинки визнання, а другий – коли прикладаєш багато зусиль, щоб втриматись на ній. І цей  другий шлях більш важчий і важливіший, ніж перший», - ділиться своїми враженнями акторка Римма Зюбіна.

 

 

«Я сьогодні знову нагадую усім про Олега Сенцова – я вважаю, що справжні наші зірки це  наші військовополонені моряки, які мають бути звільнені, наші кримські татари, які щодня потерпають від незаконних арештів, і це Олег Сенцов. Я сподіваюсь, що  його зірку, нашого колеги і друга, який 20 років має просидіти в російській  в’язниці, ми маємо теж відкрити на цій «Площі зірок».

 

Ахтем Сеїтаблаєв зазначив, що для нього велика честь бути представленим на «Площі зірок» поруч з Адою Роговцевою,  Риммою Зюбіною та цілою плеядою видатних  українських митців.

«Я вдячний глядачам, адже їх увага до нас – це головне, це фундамент  того, що відбувається навколо. Дякую, ми працюємо задля вас. Для мене це особлива честь і я дякую вам за увагу та емоції моєї родини. Для тих, хто зараз в Криму - це ще одне свідчення того, що тут в Україні, під час війни, не забувають про культуру, не забувають про людей, які намагаються щось робити тут на території кіно і театру. Це надзвичайна підтримка»,  - говорить Ахтем Сеїтблаєв.

 

 

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ.

Пам'ятні знаки виготовлені з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України