українська російська англійська

Українська стрічка "Додому" (EVGE) отримала нагороду за Найкращий фільм Міжнародного кінофестивалю у Бухаресті

02.07.2019 | 13:22

Повнометражний дебют кримськотатарського режисера Нарімана Алієва «Додому» (EVGE) виборов нагороду за Найкращий фільм Міжнародного кінофестивалю у Бухаресті (BIFF).

 

 

Стрічка створена за підтримки Уряду України та Міністерства культури України, в рамках конкурсного відбору кінопроектів патріотичного спрямування, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка. На його виробництво було спрямовано 16 млн. 45 тис. 440 гривень бюджетних коштів  (загальний бюджет фільму склав 20 млн. 56 тис. 800 гривень).

Картина розповідає історію кримського татарина Мустафи. Двоє його синів поїхали до Києва після анексії Криму. Розповідь починається з того, що гине його старший син Назім і батько вирушає до столиці, щоб повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

Головні ролі в «Додому» (EVGE) виконали Ахтем Сеітаблаєв і Ремзі Білялов. Продюсером стрічки є Володимир Яценко («Дике поле»), а виробництво взяла на себе кінокомпанія Limelite.

 

 

Нагадаємо, у травні стрічка брала участь у конкурсній програмі «Особливий погляд» 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Українська фестивальна прем'єра «Додому» (EVGE) відбудеться в межах міжнародної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ).

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України