українська російська англійська

У Києві презентують інформаційний виставковий проєкт "Голодомор: нищення ідентичності"

02.07.2019 | 15:27

4 липня 2019 року (четвер), о 12:00 у вестибюлі Південного вокзалу станції Київ-Пасажирський (за адресою Г. Кірпи, 4) відбудеться відкриття інформаційного виставкового проєкту - «Голодомор: нищення ідентичності». 

 

Проєкт «Голодомор: нищення ідентичності» створено співробітниками Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у співпраці з близько 10-ма музейними та архівними установами України до 85-х роковин Голодомору-геноциду.

 

Серія дизайнерських плакатів інформує про унікальні предмети та явища культури і науки, суспільного розвитку й побуту та про українців, які змінювали історію. Виставка демонструє те, що формує ідентичність українців, і те, що було знищено після окупації України більшовиками. А Київський вокзал — це найбільш людний транспортний центр України — виведе проєкт на небачений досі масштаб та дозволить охопити якнайбільше українців й іноземців з різних куточків світу. 

 

Виставку було експоновано у більш ніж п’яти музеях по всій території України, на його основі музеєм було видано брошуру, а як серія інформаційних постерів вона «курсувала» у всіх метрополітенах Україниу листопаді 2018 у Києві, у травні 2019 у Дніпрі, у червні 2019 у Харкові.

 

 

Акредитація ЗМІ обов’язкова і відбувається за посиланням.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України