українська російська англійська

У Києві відбулася підсумкова Конференція пілотного проекту "Академія культурного лідера"

21.06.2019 | 15:25

Сьогодні, 20 червня у  Києві відбулася підсумкова Конференція пілотного проекту «Академія культурного лідера», започаткованого Міністерством культури України у співпраці з Goethe-Institut з метою підготовки ТОП менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України.

У рамках проведення Конференції, Міністр культури України Євген Нищук вручив сертифікати першим випускникам Академії.

 

 

«Сьогодні, коли ми вибудовуємо нову культурну політику, держава потребує лідерів культурного менеджменту, які б відкривали суспільству нові можливості через культуру, із сучасним поглядом та розумінням ролі культури та культурних процесів. Саме так, із пошуку професійного інструментарія задля успішного проведення децентралізації в культурному секторі народилася ідея створення Академії культурного лідера», - наголосив Євген Нищук.

 

 

«І сьогодні ми святкуємо радісну подію, коли близько 80 сертифікатів отримали перші випускники Академії. Це ті люди, які сповнені великої енергії, розуміння і уже  фахового підходу до того, як можна міняти цей світ, наповнюючи його  дуже класною, позитивною, креативною складовою як у великих, так і у маленьких містах».

 

Програма «Академія культурного лідера» має на меті вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та досвіду кращих практик ЄС.

Першими учасниками проекту стали  мешканці ОТГ або районів, від яких залежить прийняття рішень в галузі культури по чотирьом регіонам - Вінницької, Запорізької, Сумської, Тернопільської областей.

 

 «Це нові, цікаві  знайомства,  нові практики і новий досвід. Це стимулює, щоб робити культурний переворот в наших громадах», - ділиться своїми враженнями випускниця Академії  Ірина Дєдова (Барська ОТГ).

 

«Це певний шок – переосмислення свого «я» у сфері культури , розуміння того, що наші можливості у рамках ОТГ зовсім не такі, якими ми їх  собі уявляли. Тут нам відкрили нове уявлення, як ми можемо працювати», - додає Аліна Дітковська (Київська міська  ОТГ).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України