українська російська англійська

Уряд схвалив призначення 222 стипендії Президента України молодим митцям

15.08.2019 | 10:23

Уряд схвалив призначення 222 стипендії Президента України молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 14 серпня.   

Рішення щодо кандидатур на одержання стипендій Президента України прийнято Комісією Міністерства культури з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Встановлений розмір стипендії складає один прожитковий мінімум для працездатних осіб. Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» для виплати 222 стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва у грудні місяці передбачені кошти у сумі 466644 грн. (один прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 грудня 2019 року - 2102 грн ).

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України