українська російська англійська

Розпочато фотоконкурс пам'яток культурної спадщини України "Вікі любить пам'ятки 2019"

03.09.2019 | 13:56

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам'ятки 2019» - українська частина міжнародного конкурсу фотографій пам’яток культури Wiki Loves Monuments. Його мета  - зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

До участі у конкурсі запрошуються всі охочі – і любителі, і професіонали. Для цього потрібно зареєструватися у Вікісховищі  - одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати  пам’ятку із конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища  з 1 по 30 вересня. Фотографії можуть бути зроблені будь-коли: як під час конкурсу, так і до нього; головне, щоб учасники подавали  на конкурс лише власні роботи.

 

Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій  конкурсу в цілому, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток та переможцями спеце номінацій. Окремо відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

 

Детальніше  про конкурс можна дізнатися на сайті:

http://wikilovesmonuments.org.ua/participation/

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України