українська російська англійська

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

28.10.2019 | 21:26

 

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької»

(м. Львів, вул. Лесі Українки, 1)

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

артиста драми вищої категорії – 1 штатна одиниця

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артиста драми вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років; яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

 

Посадові обов’язки: відповідають посаді, щодо зайняття якої оголошено конкурс.

Умови  оплати  праці:  посадовий  оклад  згідно  зі  штатним  розписом  у  розмірі 21287,00 грн. (з виплатою надбавок і доплат з підстав та у порядку, встановленому законодавством України).

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1)  заява про участь в конкурсі в довільній формі;

2)  особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

3)  копія документа, що посвідчує особу;

4)  копія трудової книжки (за наявності);

5)  копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6)  творче резюме, портфоліо.

 

Працівники, які знаходяться з ДП «НАУД театр ім. М. Заньковецької» у трудових відносинах та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених/зіграних вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії, СD та DVD-записи тощо).

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово Голову.

 

Документи подаються відповідальному секретареві Комісії за адресою: 79008, м.Львів, вул. Лесі Українки, 1, шляхом поштового відправлення або особисто.

 

Документи від претендентів приймаються протягом 20 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Театру або Міністерства культури України або опублікування у засобах масової інформації (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу Театру.

 

Театр не оплачує (не відшкодовує) витрати, пов’язані з участю претендентів у конкурсі.

Театр не забезпечує житлом кандидата в разі перемоги в конкурсі при працевлаштуванні.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України