Наказ Міністерства культури України від 17 липня 2014 року N 562 "Про затвердження інформаційних та технологічних карток з видачі Міністерством культури адміністративних послуг у сферах охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей"
 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 липня 2014 року N 562

Про затвердження інформаційних та технологічних карток з видачі Міністерством культури адміністративних послуг у сферах охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей

Відповідно до статті 8 Закону України "Про адміністративні послуги", у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 N 388, наказую:

1. Затвердити інформаційні та технологічні картки з видачі Міністерством культури адміністративних послуг у сфері охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей, що додаються.

2. Управлінню музейної справи та нормативно-методичного забезпечення переміщення культурних цінностей (Лобанова О. М.) забезпечити розміщення інформаційних та технологічних карток з видачі Міністерством культури адміністративних послуг у сферах охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, введення та повернення культурних цінностей на офіційній сторінці Міністерства культури України в мережі Інтернет.

3.. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Островську-Люту О. Б.

Міністр

Є. М. Нищук

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=244951590