До 15-річчя Вікіпедії у Національному музеї історії України відкрилася фотовиставка переможців конкурсів "Вікі любить пам'ятки" та "Вікі любить Землю"
15.01.2016 | 14:21
 

15 січня у Національному музеї історії України, за підтримки Міністерства культури України, відкрилася виставка фотографій пам’яток культури та природно-заповідного фонду України, присвячена 15-річчю Вікіпедії.

 

 

«Вікіпедіяце не лише тексти, а й відео, аудіо та фотоматеріали, які дають необхідні знання та емоції. На наших фотографіях представлена мирна Українаце те, заради чого боремося і що захищаємо. Даною виставкою ми не лише відзначаємо ювілей створення Вікіпедії, але й показуємо красиву і різну Українупід час відкриття виставки зазначила заступник голови правління ГО «Вікімедіа Україна» Наталія Тимків.

 

 

На виставці представлено світлини переможців конкурсів, проведених Громадською організацією «Вікімедіа Україна» — «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю», які ілюструють пам’ятки культури, архітектури, археології, історії, а також природи.

 

 

Вікіпедіяце вільна енциклопедія, метою якої є забезпечення вільного доступу кожній людині до всієї суми знань людства. Цієї пятниці їй виповнюється 15 років. Першим був створений розділ Вікіпедії англійською мовою. У січні також відзначають дні народження розділи Вікіпедії кримськотатарською мовою (12 січня їм виповнилося 8 років) та українською (30 січня виповниться 12 років).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245037396