Програма ЄС "Креативна Європа" оголошує конкурс заявок на підтримку проектів з перекладу і публікації творів художньої літератури
14.03.2016 | 09:34
 

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує конкурс заявок на підтримку дворічних проектів (категорія 1) з перекладу і публікації творів художньої літератури, а також просування вже перекладених книг.

 

Максимальний розмір гранту на спів фінансування проектів становить 100 тис. євро. Фінансовий внесок ЄС при цьому не перевищує 50% від загального бюджету проекту.

 

Участь у конкурсі можуть брати виключно юридичні особи. Подати заявку може видавництво або видавничий дім, який працює щонайменше 2 роки.

 

Окрема увага приділяється творам, відзначеним Премію Європейського Союзу з літератури.

 

Кінцевий термін подачі заявок – 27 квітня 2016 року.

 

Детальні розяснення щодо умов участі у конкурсі (англійською мовою) доступні за посиланням:

https://eacea.ec.europa.eu/sites/eacea-site/files/guidelines_2016_literary_translation.pdf

 

Подача заявки та необхідна реєстрація здійснюються аплікантами самостійно, відповідно до інструкцій на Порталі учасника Виконавчої агенції з питань освіти, культури та аудіовізуальних питань. Під час реєстрації організація надає про себе правову і фінансову інформацію, завантажує документи та заповнює он-лайн форми. Апліканти повинні зареєструвати аккаунт у Службі Європейської Комісії з автентифікації (European Commission Authentication Service) та одержати ідентифікаційний код (Participant Identification Code), якщо аплікант уже має таку реєстрацію, її можна використати, якщо ні – реєстрацію можна пройти на офіційному сайті Виконавчої агенції з питань освіти, культури та аудіовізуальних питань. Ідентифікаційний код є незмінним і використовується для участі в усіх програмах Виконавчої агенції з питань освіти, культури та аудіовізуальних питань. При цьому, реєстрація і одержання ідентифікаційного коду не відбуваються автоматично, а потребують авторизації – тому організатори рекомендують потенційним учасникам реєструватись на Порталі завчасно.

 

Заявки на підтримку перекладів і публікацій творів художньої літератури, а також на отримання грантів для просування вже перекладених книг подаються на онлайн платформі шляхом створення офіційної електронної аплікаційної форми (eForm).

https://eacea.ec.europa.eu/creative-europe/actions/culture/creative-europe-culture-literary-translation_en   

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245066943