В Мінкультури обговорили стан підготовки до проведення ХІV-го засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури
15.03.2016 | 13:16
 

В Міністерстві культури під головуванням заступника  Міністра культури з питань європейської  інтеграції  Андрія Вітренка відбулося  засідання Української частини Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури.

У засіданні взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Держкомтелерадіо, Закарпатської обласної державної адміністрації, голова секретаріату Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ» та представники Міністерства культури України.

 

 

Під час засідання  розглядалося питання виконання Українською стороною положень Протоколу ХІІІ-го засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури, яке відбулося в Києві  у грудні 2014 року. Зокрема, в питанні налагодження співпраці між державними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями України та Словацької Республіки  з питань задоволення освітніх, культурних та інформаційних потреб представників української національної меншини у Словаччині  та словацької національної  меншини в Україні.

 

В рамках засідання  Української частини Комісії також був обговорений комплекс  пропозицій до проекту протоколу наступного ХІV-го засідання Комісії щодо розвитку співробітництва у сфері національних меншин, освіти і культури, яке планується провести в квітні - травні  цього року на території Словаччини.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245067619