Колективу Мінкультури представили новопризначеного Міністра Євгена Нищука
15.04.2016 | 21:09
 

15 квітня Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко представив колективу Міністерства культури України новопризначеного Міністра культури України Євгена Нищука.

На зустрічі був присутній Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, який очолював відомство з 2 грудня 2014 року по 14 квітня 2016 року.

 

3.jpg

 

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, представляючи  Євгена Нищука, відзначив,  що для Міністерства культури  є великим позитивом те, що його очолить людина, яка чудово розуміє роботу відомства і проблематику галузі.

«Я бажаю новому Міністру натхнення, бажаю всім вам досягнути нових висот і щоб, справді, українське слово, українська пісня, українська музика, український кінематограф був на найвищому рівні, і про нього всі знали, всі чули і відчували, в першу чергу наші  співгромадяни, що вони є частинкою  української нації, української культури. Тому,  Євгене, Вам всього найкращого на новій посаді» -  сказав Павло Розенко.

 

5.jpg

 

Під час зустрічі  з усім  колективом Міністерства культури  Євген Нищук подякував за теплі слова і побажання, а  також висловив сподівання, що сфера культури посяде одне із найважливіших стратегічних  напрямків роботи  Уряду:

«Дуже часто  в суспільстві піднімалося питання  щодо доцільності існування Міністерства  культури  як державної установи. Те, що Міністерство збережено є великим плюсом. І я переконаний, що ми разом з вами подальшою своєю роботою доведемо, що це відомство, дійсно може допомагати митцям реалізуватися, презентувати і об’єднувати країну. І буде саме тим фактором, який доведе,  що культура є однією із основ формування суспільства

 

2.jpg

 

 4.jpg

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245085174