Митці Вінниччини відвідали з творчим візитом Донецький регіон
19.04.2016 | 07:53
 

Днями відбувся творчий візит мистецької делегації Вінниччини до міст Краматорськ та Костянтинівка Донецької області.

Під час поїздки 16 квітня в міському палаці культури ім. Л. Бикова (м. Краматорськ) проводилися майстер класи з традиційної вишивки, витинанки, написання писанки та народного малярства за участю провідних майстрів міста  Вінниці - заслуженого майстра народної творчості Івана Горобчука та майстрині Ліни Концевич.

 

 

Ввечері цього ж дня місцеві жителі щиро вітали колектив  Вінницького обласного академічного українського музично - драматичного театру ім. М. Садовського, який представив виставу за твором Рей Куні «Занадто одружений таксист» (режисер-постановник – Тарас Мазур).

 

Нагадаємо,  що в грудні 2015 року Міністерством культури України  започатковано Загальноукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас», покликаний шляхом запровадження міжрегіонального культурного партнерства створити умови для повноцінної інтеграції Донецької і Луганської областей в єдиний культурно-мистецький простір України.

 В рамках цього  проекту, між управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації та управлінням культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації укладено Меморандуму про співпрацю на 2016 рік, завдяки чому і відбулася  творча зустріч з митцями Вінниччини.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245086440