З початку року Всеукраїнська акція "Бібліотека українського воїна" зібрала для бійців АТО близько 12 тисяч книг
19.04.2016 | 08:58
 

Триває ініційована Міністерством культури України у березні 2015 року  всеукраїнська акція по збору книжок до бібліотек військових частин Збройних сил - «Бібліотека українського воїна».  Мета цієї акції – сприяти бойовому духу та підтримати патріотизм українських військ, надати можливості для самоосвіти та змістовного дозвілля.

З початку цього року  до акції долучились  близько 800 бібліотек, понад 30  громадських організацій і видавців та більше ніж 1000 користувачів бібліотек, авторів, волонтерів, небайдужих жителів міст і сіл України. Загалом за цей час зібрано 11 449 книг, які були передані до   5-ти бібліотек гарнізонних будинків офіцерів Збройних сил України, 27-ми бібліотек військових частин ЗСУ та 44-ї окремої артилерійської бригади (м. Тернопіль), а також до бібліотек військових шпиталів і військкоматів, бібліотеки  Воєнно-дипломатичної академії  імені Є. Березняка (м. Київ) та Нововолинського центру  допомоги військовослужбовцям (м. Луцьк).

13 бібліотек, учасниць акції, за допомогою волонтерських організацій передали книги безпосередньо у зону АТО до військових частин та шпиталів для формування польових бібліотек.

Переважна кількість зібраних книг – це видання з історії Української держави,  Збройних сил України та культури нашої держави, а також видання  вітчизняної та зарубіжної художньої літератури.

На початку цього року бібліотеки з різних регіонів України взяли активну участь  у поповненні  фондів бібліотек, які опинилися  у зоні ведення АТО. Так, Одеська  національна  наукова бібліотека передала понад тисячу книг до бібліотек  Донецької  та Луганської областей, бібліотеки Полтавської області  зібрали книги  для поповнення фондів Слов’янської ЦБС Донецької області  тощо.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245086455