Гала-концертом у Харківській опері відкрився фестиваль "Summer Opera Fest 2016"
02.07.2016 | 07:58
 

У Харківському національному академічному театрі опери та балету 30 червня відбулося урочисте відкриття літнього фестивалю «Summer Opera Fest 2016».

З цієї нагоди солісти театру, хор і оркестр дали гала-концерт, в якому виступили провідні співаки оперного театру і запрошені гості.

 

 

Концерт розпочався ще в фойє, де за півгодини до початку вистави, вже традиційно, глядачі змогли зануритися в атмосферу театрально-костюмованого перфомансу, сфотографуватися з артистами, одягненими в національні українські костюми і костюми європейської знаті XVIII століття.

Заступник Міністра культури України Тамара Мазур  взяла участь в урочистому відкритті фестивалю. Вона привітала  учасників і гостей фестивалю із значною мистецькою подією, побажала успіхів і гарних вражень від яскравих подій фестивалю, а також передала колективу театру привітання і квіти  від Міністра культури України Євгена Нищука.

 

 

Так сталося, що відомий у всьому світі український оперний співак, соліст Паризької опери Василь Сліпак, що за покликом серця захищав Батьківщину, в ці дні трагічно загинув в зоні АТО. Присутні почили його пам'ять хвилиною мовчання... В пам'ять про всіх загиблих героїв України соліст Паризької опери, харків'янин Сергій Стільмашенко виконав українську народну пісню «Чуєшь, брате мій».

Програма гала-концерту включала в себе шедеври української та світової оперної класики. У цей вечір на сцені театру виступили й гості фестивалю: соліст Національної опери України ім. Т.Г. Шевченко, народний артист України Тарас Штонда і соліст Паризької опери Сергій Стільмашенко, який, до слова, бере участь в програмі фестивалю «Summer Opera Fest 2016», виконуючи партію Самсона в спектаклі «Самсон і Даліла».

 

 

Впродовж десяти фестивальних днів весь колектив Харківської опери продемонструє глядачам свою майстерність, представивши кращі оперні та балетні вистави репертуару театру, в тому числі прем'єри цього сезону. Так, опери «Чіо-чіо-сан» і «Самсон і Даліла» звучатимуть в оригіналі італійською та французькою мовами. На відвідувачів очікує нова постановка традиційного балету «Колесо фортуни», яка набула рис модерну та ще багато чудових оперних і балетних вистав.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245109585