Результати засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм, розроблених ІГС, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році
01.03.2017 | 12:51
 

22 лютого 2017 року у Міністерстві культури України відбувся третій етап засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій  та  проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм  (реалізації проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства,  для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році.

Переможцями конкурсу визначені інститути громадянського суспільства:

 

Всеукраїнська громадська організація «Єврейський форум України»:

- Міжнародний театральний фестиваль «Мандруючі зірки»                             за пріоритетним завданням 1. Відтворення культури національних меншин                  з обсягом фінансування  60.0 тис. грн.

 

- Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнське суспільне об’єднання «Георгія»:

       - VIII Фестиваль грузинської культури за пріоритетним завданням            1. Відтворення культури національних меншин  з обсягом фінансування                 40.0 тис. грн.

 

          -  Асоціація інтернів Верховної Ради України:

 - Культурно-мистецька акція «Історія прапорів України – княжі, козацькі, мілітарні та Державний прапор» за пріоритетним завданням 4. Підтримка мистецьких проектів та культурологічних заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді за пріоритетним завданням з обсягом фінансування  40.0 тис. грн.

 

- Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодь України за майбутнє»:

- Всеукраїнський фестиваль військово-патріотичної музики та етнічного мистецтва «Ой, у лузі Червона Калина …» за пріоритетним завданням                   4. Підтримка мистецьких проектів та культурологічних заходів щодо національно-патріотичного виховання з обсягом фінансування 30.0 тис. грн.

- Громадська організація «Студентський клуб»:

- Всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця» за пріоритетним завданням 5. Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування 40 тис. грн.

- Всеукраїнська громадська організація «Спілка музикантів України»:

- IX Всеукраїнський конкурс-фестиваль класичної гітарної музики «Осінні фарби» Рівне 2017 за пріоритетним завданням 5. Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування                26 тис. грн.

- Конкурс виконавців «Світова класика українською» за пріоритетним завданням 6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини  з обсягом фінансування 50 тис. грн.

- Всеукраїнська громадська організація «Держава»:

-  Культурно-мистецької акція «За що ми воюємо. Жива традиція української народної культурної спадщини» за пріоритетним завданням              6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини обсягом фінансування  40 тис. грн.

  - Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська спілка волонтерів»:

- Культурно-мистецька акція «Відродження харківського коцу»                      за пріоритетним завданням 6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 25 тис. грн.

- Всеукраїнська  громадська організація «Молодий Народний Рух»:

- Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» за пріоритетним завданням 6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 25 тис. грн.

- Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська рада регіонального молодіжного розвитку та співробітництва»:

- Культурно-мистецька акція «Яворівські візерунки» за пріоритетним завданням 6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 24 тис. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245206916