Україна вперше представить національний стенд на престижному Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у м. Ансі (Франція)
08.06.2017 | 18:59
 

Україна вперше буде представлена власним національним стендом на кіноринку Mifa Market, що працює в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) у м. Ансі (Франція), який цього року відбудеться  з 12 по 17 червня.

 

Український стенд організовується Громадською спілкою «Українська анімаційна асоціація» UANIMA  за підтримки Міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно та Міністерства закордонних справ України.

 

За словами організаторів стенду, Україна має дуже багату історію та унікальні традиції, але зараз робить лише перші кроки на сучасному світовому анімаційному ринку, тому об’єднання зусиль українських анімаційних студій та державних інституцій, зокрема Міністерства культури, робить можливою презентації досягнень вітчизняної анімації на міжнародному  рівні та привертає увагу до української креативної індустрії.

 

«Ми використовуємо слоган «Animazing stories from Ukraine», що демонструє нашу готовність показати  якісні і креативні історії світові.  Наш стенд невеликий, всього 27 метрів, але він має дуже європейський вигляд. Концепція стенду у єднанні такої різної України в єдине ціле.

Під час фестивалю ми презентуємо 9 проектіванімаційних проривівКреативний контент - наша культурна зброя, наш опір і це те, що буде усувати нас на світовий ринок», - зазначає Максим Прасолов, засновник студії Nеbeskey.

 

(фото  «Детектор медіа»)

 

«Зараз ми підготували сильні проекти, які продемонструють яскравий потенціал України в повну силу. Ми хочемо показати, що Україна це  джерело різних цікавих та унікальних  історій. Тому, певна, нам є чим зацікавити світового глядача», - говорить виконавчий директор Громадської Спілки «Українська анімаційна асоціація»,  продюсер студії «Червоний собака» Олена Голубєва.

 

 

Довідково

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів в Ансі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) - один із найбільш відомих та престижних анімаційних форумів світу, заснований у 1960 році.

До конкурсної програми проектів MIFA увійшла українська анімаційна стрічка «Мама поспішає додому», творчої лабораторія Glowberry. Її відібрали із 343 проектів зі всього світу. Цей дитячий анімаційний серіал розповідає про пригоди хлопчика Лесика і його сім'ї. Вони живуть у великому місті, і вірять в чудеса. Батьки головного героя Лесика кожен раз потрапляють в неймовірні пригоди, коли поспішають додому, але завжди вчасно приходять до свого сина. Серіал «Мама поспішає додому» створюється за мотивами однойменної книги, що вийшла українською мовою в 2010 році та дуже швидко здобула популярність серед дітей і батьків.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245247906