В Опішному розпочався ХІ Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль
13.06.2017 | 09:39
 

З 13 до 23 червня в Опішному  триватиме творчий практикум молодіжного гончарського сучасного мистецтва - ХІ Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «Опішне–2017».

Його незмінний організатор – Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського. Традиційно мистецька подія залучає до творчості на гончарну тематику учасників віком від 10 до 23 років. Щороку на творчо-виробничій базі закладу фестиваль проходить у два етапи.

 

Перший – конкурс художніх творів – передбачає надсилання робіт на адресу організатора й роботу журі – відбір чотирьох кращих творів у номінаціях «Кераміка», «Образотворче мистецтво» та «Інші види декоративно-ужиткового мистецтва».

 

Цьогоріч підсумки першого етапу були підведені 22 травня 2017 року. До складу фахового журі увійшли відомі українські митці й діячі культури – Олександр Тарасенко, Олесь Пошивайло, Олександр Бабенко, Світлана Пасічна, Олена Клименко, Микола Пошивайло та Григорій Гринь. Загалом, з-понад 150 робіт юних талантів України було відібрано майже 40 учасників, а також запрошено по кілька учасників у номінаціях поза конкурсом.

Учасниками другого етапу фестивалю стали і представники з інших країн – цьогоріч в Опішному очікують на юних мистців із Болгарії, Грузії та Молдови.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245249239