Національна бібліотека імені Ярослава Мудрого стала учасником волонтерської акції "Територія книги"
21.06.2017 | 16:00
 

Радниця Міністра культури України Анжеліка Рудницька зустрілась з керівництвом Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого з метою обговорення реалізації бібліотекою волонтерської ініціативи  по збору книжок для  міст Волноваха та Станиця  Луганська.

 

 

Генеральний директор Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого Тамара Вилегжаніна розповіла про реалізацію волонтерської ініціативи та про проекти, які проводяться у закладі, зокрема, про проведені виставки та кінопокази.

 

«У перший день після оголошення акції «Територія книги» до нас надійшло вже декілька десятків книг від небайдужих людей. Взагалі, це вже не перша подібна акція, яка проводиться у стінах нашого закладу, як приклад - ми координуємо Всеукраїнську акцію по збору книжок до бібліотек військових частин Збройних сил - «Бібліотека українського воїна»  - розповіла Тамара  Вилегжаніна.

 

 

«Я вважаю, що роль бібліотек у розбудові держави недооцінена. Нами було проведено дослідження, яке виявило надзвичайну потребу населення у книгозбірнях. Бібліотеки потрібні людям, але не в тому вигляді, в якому вони існують зараз. Ми проводимо багато заходів для того, аби зацікавити потенційних відвідувачів. Сьогодні, наприклад, у нас відкривається фотовиставка, присвячена відродженню бібліотек на Сході, а завтра відбудеться показ художнього фільму Жерома Салля «Одіссея», в рамках фестивалю Європейського кіно».

 

Під час зустрічі Анжеліка Рудницька подякувала колективу за участь у волонтерській ініціативі, в рамках якої проводиться збір книжок для бібліотек Луганської і Донецької областей, а також розповіла про перші успіхи акції.

 

«За перші дні нашого волонтерського проекту  до нас принесли вже десятки книжок і дисків, сподіваюсь, що ця тенденція буде мати продовження і  через певний час ми зможемо  відвезти ці чудові дарунки бібліотекам Волноваського та Станично-Луганського районів. Дуже важливо, що проводяться подібні акції, адже розвиток і культура людини багато у чому залежать від книжок, які вона читає», - сказала радниця Міністра.

 

 

Книжки для бібліотек Луганської і Донецької областей  збирають у Національному музеї літератури (вул. Богдана Хмельницького,11), Національній бібліотеці для дітей (вул. Баумана, 60), Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого (вул.Грушевського, 1) та в  офісі "Території А"( б-р Марії Приймаченко, 8).

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245251596