У Національному музеї історії України відкривається виставка ""Динамо" Київ - символ українських перемог!"
29.06.2017 | 16:22
 

Сьогодні, 29 червня, у Національному музеї історії України (вул. Володимирська,2) відкривається виставка «"Динамо" Київ – символ українських перемог!». Виставка приурочена до 90-річчя славетного клубу та представляє матеріали ФК "Динамо" Київ і матеріали з фондів самого музею.

Серед матеріалів, зокрема, оригінальний абонемент на матчі Динамо 1941 року, кришталева бутса Олега Блохіна як відзнака 200-голу за "Динамо", квитки на знакові матчі, абонементи, фотографії, грамоти, матеріали Андрія Шевченка.

 

Тематично зал розділений на дві частини: ліва присвячена періоду "Динамо" до 1991 року, праворуч у вітринах висвітлені досягнення клубу за часів незалежності України.

У центральній частині виставки представлені головні трофеї клубу на європейській арені – Кубок володарів кубків 1975 року та Кубок володарів кубків 1986 року.

 

Заснований у 1927 році, "Динамо" став одним із найтитулованіших клубів Європи. За свою 90-річну історію динамівці різних поколінь здобули 60 титулів.

 

На відкриття виставки були запрошені учасник трьох чемпіонатів світу, один із найрезультативніших захисників у історії «Динамо» Анатолій Дем’яненко, футболіст і тренер, семиразовий чемпіон СРСР, володар Кубка Кубків УЄФА та Суперкубка УЄФА Володимир Мунтян, футболіст і тренер Олексій Михайличенко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245253697