Національна опера України презентувала відому історію "За двома зайцями" мовою балету
30.06.2017 | 15:00
 

У Національному академічному театрі опери та балету України імені Тараса  Шевченка відбулася прем’єра балету за відомою п’єсою Михайла Старицького "За двома зайцями".

 

 

Авторам постановки вдалося  тонко відчути  та відтворити на сцені неповторну атмосферу стародавнього Києва та древнього  Подолу. Автором ідеї та лібрето виступила  балерина Тетяна Андреєва. Диригент-постановник – Володимир Кожухар, один з визнаних диригентів сучасності. Балетмейстер-постановник -  Віктор Литвинов, у чиєму творчому доробку, окрім шедеврів світової балетної класики, вже десять балетів на музику українських авторів. Художник-постановник -  лауреат понад 50 нагород у галузі мистецтва -  Сергій Маслобойщиков, використав оригінальну сценографію, відтворюючи знайомий київський краєвид.

 

 

Знайомі пісні,  які вже стали народними, отримали нове звучання у трактуванні композитора постановки  Юрія Шевченка.  Гості прем’єри також відзначили  продумане  вбрання артистів -  дивні кожухи, неймовірні принти, аплікації та мереживо. Костюми для "За двома зайцями", створювала живописець, театральна художниця Ганна Іпатьєва, зауважуючи, що на їх створення  її надихали творчість Марії Приймаченко та сучасного українського художника Владислава Шерешевського.

 

Ще один прем’єрний показ балету "За двома зайцями"  відбудеться 30 червня.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245254132