Конкурс вокалістів "Світова класика українською"
09.11.2017 | 10:10
 

10–12 листопада 2017 року у м. Києві Товариством редакторів української Вікіпедії та Національною спілкою композиторів України за підтримки Фонду Вікімедіа буде проводитись конкурс вокалістів «Світова класика українською».

Метою заходу є відродження традиції виконання вокальної музики в українських перекладах. Серед основних його завдань – популяризація вокальних творів в українських перекладах у сценічній та освітній практиці, отримання нових записів світової вокальної класики в українських перекладах та їх поширення шляхом публікації в мережі Інтернет та в інші способи.

Журі конкурсу очолить відомий український композитор, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Ганна Гаврилець.
До складу журі увійдуть також артистка Норвезької національної опери Оксана Мирончук, музиканти, які раніше брали участь у заходах «Світова класика українською» – народна артистка України Наталія Свириденко, заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, заслужені артистки України Валентина Антонюк, Наталія Кречко, Оксана Дондик, заслужений працівник культури України Галина Швидків та кандидат мистецтвознавства, засновник науки лібретології і активний дописувач Вікіпедії Григорій Ганзбург.

Ініціатор проведення конкурсу і голова організаційного комітету – Андрій Бондаренко.

 

П’ятниця 10 листопада

12:00 – реєстрація учасників

12:00 – 17:00 репетиції учасників конкурсу, зал Музею Лисенка (Музей видатних діячів української культури, вул. Саксаганського, 95)

18:00 Урочисте відкриття конкурсу, Національна спілка композиторів України (вул. Пушкінська, 32)

 

Субота 11 листопада

10:00-14:00 конкурсні прослуховування, молодша група, зал Музею Лисенка

14:00-17:00 конкурсні прослуховування, старша група, зал Музею Лисенка

 

Неділя 12 листопада

11:00 Оголошення про результати конкурсу, зустріч і майстер-клас на тему «Музика і Вікіпедія: як залишити слід у світовому літописі»

18:00 Нагородження переможців і гала-концерт, зал Будинку вчених Національної академії наук України (вул. Володимирська, 45а)

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245301326