Виконавчим директором Українського культурного фонду обрано Юлію Федів
07.02.2018 | 13:40
 

Сьогодні, 7 лютого за результатами відкритого засідання Наглядової ради Українського культурного фонду з конкурсного відбору на посаду Виконавчого директора Фонду більшістю голосів членів Наглядової ради було обрано кандидатуру Юлії Федів.

 

«Створення Українського культурного фонду є важливою подією для української культурної спільноти. Згідно Закону, на нього буде покладено важливі функції підтримки якісних українських культурних проектів, промоція українського культурного продукту в Україні та за її межами, тому вважаю важливим розробку якісної стратегії діяльності фонду на перший та майбутні роки його діяльності», - розповіла кандидат Юлія Федів.

 

 

За її словами,  першочергово необхідно визначити структуру Фонду, сформувати високопрофесійну команду, розробивши прозорі та конкурентоздатні критерії оцінювання проектних заявок, налагодити постійно діючий якісний канал комунікації з основними стейкхолдерами культурної сфери України.

Серед основних цілей -  сприяння розвитку  та модернізації сектору культури,  підтримка культурного потенціалу країни та розвиток культурного креативного простору, створення грантових програм, залучення досвіду кращих європейських практик та створення фахових експертних рад.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245333216