Мінкультури та Національна академія мистецтв України уклали Меморандум про співпрацю
30.03.2018 | 12:53
 

Міністерство культури України та  Національна академія мистецтв України уклали Меморандум про співпрацю з метою розвитку гуманітарної науки.

 

 

Президент Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін наголосив, що мистецькі надбання та творчі акції, які продукує Національна академія мистецтв України направлені на розвиток та промоцію української мистецької галузі.

«Пройде певний час і мистецтвознавча наука скаже своє слово щодо характеру  творчих процесів , свідками яких є ми з вами, зокрема,  народження і збагачення  мистецької скарбниці нашого суспільства» - сказав Андрій Чебикін.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук висловив переконання, що  Національна академія мистецтв стане важливою платформою для напрацювання дієвих стратегій розвитку всієї галузі культури.

 

«Сьогодні відбувається інституалізація управлінського процесу в галузі культури. Міністерством культури вже створено дві інституції, одна з яких займається підтримкою книжкової галузі – Український інститут книги, інша, Український культурний фонд -  спрямована на підтримку мистецьких проектів. Попереду ще багато роботи, але я впевнений, що спільно з Національною академія мистецтв  ми  зможемо досягти відчутних результатів. Я впевнений, що ця угода – можливість рівноправних дій, покликаних об’єднати зусилля у напрацюванні стратегії розвитку культури», - говорить Євген Нищук.

 

 

Меморандум визначає пріоритетні напрямки співпраці між сторонами. Зокрема, це сприяння в організації та проведенні заходів щодо використання результатів наукових досліджень у галузі культури і мистецтва; організація та проведення спільних проектів, конференцій, симпозіумів, нарад-семінарів, фестивалів, конкурсів наукових і мистецьких робіт, виставок; залучення науковців, висококваліфікованих митців-практиків, керівників структурних підрозділів до роботи в постійно діючих та тимчасових консультативно-дорадчих органах  та інші.

Меморандум строком на п’ять років підписали Міністр культури України Євген Нищук та  Президент Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245354092