У Мінкультури розглянули інвестиційний проект модернізації Національної кіностудії художніх фільмів ім. О.Довженка
04.04.2018 | 14:59
 

Перший заступник Міністра культури України Світлани Фоменко провела зустріч з представниками регіонального фонду прямих інвестицій WNISEF та компаній з виробництва фільмів Dragon CapitalRadioaktive Film та UkraineInvest  з метою розгляду запропонованого  інвестиційного проекту модернізації Національної кіностудії художніх фільмів імені  Олександра Довженка.

 

 

Під час зустрічі представники компаній представили свою  концепцію проекту проведення модернізації Національної кіностудії, у тому числі її технічне та технологічне переоснащення та  відновлення повного циклу кіновиробництва. Зокрема, представники кінокомпанії Dragon CapitalRadioaktive Film розповіли про проведену роботу в частині підготовки бізнес плану – розроблений технічний проект, технічно-економічне обґрунтування тощо.

 

«Кіностудія Довженко – певний бренд, тому для нас важливо інвестувати у відновлення цього закладу. Це більше ніж кіностудія, це історичне місце. І ми хочемо долучитись до відродження в Україні цієї відомої на весь кіносвіт студії. Ми маємо багато цікавих пропозицій, особливо щодо технічної частини проекту», - відзначив  Брайан Бест, керівник департаменту інвестиційно- банківських послуг компанії Dragon CapitalRadioaktive Film.

 

 

 

Окремо учасники зустрічі розглянули питання форми та механізму співпраці для реалізації згаданого проекту.

 

Перший заступник Міністра культури України наголосила на існуванні різних процедур щодо подальшої долі і зазначила такі можливості для фінансування, як корпоративні фінанси, прямі іноземні інвестиції та державне фінансування.

 

 

«Єдине, що є сталим та не може бути зміненим – це цільове призначення локації. Не може бути розглянуто і питання приватизації, Національну студію ім. Довженка можна використовувати лише на користь всього українського суспільства, а не інвесторів. Питання оновлення стосується не лише збереження національної пам’ятки, але і є ключовим у реалізації державної політики», - зазначила Світлана Фоменко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245355268