Громадська рада при Міністерстві культури України провела своє перше засідання
11.07.2018 | 16:47
 

9 липня після проведення установчих зборів та оголошення списку нового складу Громадської ради члени Громадської ради провели своє перше засідання за участю заступника Міністра культури Юрія Рибачука.

 

 

На порядку денному розглядалися питання щодо визначення керівництва Громадської ради, її секретаря  та різні організаційні питання.

Головою Громадської ради четвертого скликання обрано Олену Володимирівну Юрченко-Микиту, представника Українського комітету ІКОМ, члена Комісії з питань культурної спадщини та культурних цінностей.

Також  рішенням Громадської ради було обрано три заступники Голови Громадської ради відповідно до напрямків роботи комісій: Валєєва Еміра Хамітовича, голову громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСАМБЛЕЯ ТАТАР», члена комісії з питань міжнаціональних відносин та культурного розмаїття, Котлякову Ларису Костянтинівну,  представника Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України», члена Комісії з питань свободи совісті та  Стебельську Олену Стефанівну, голову Громадської організації «Арт-Креатив», члена комісії з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти.

На засіданні було прийнято рішення звернутись до керівництва Міністерства культури України з клопотанням покласти здійснення  функцій відповідального секретаря Громадської ради на представника Міністерства культури.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245388960