Запрошуємо юних музикантів до участі у Молодіжному симфонічному оркестрі України/YsOU
30.10.2018 | 10:31
 

Молодих музикантів зі всіх областей та регіонів України віком від 12-ти до 22 років (на момент подання заявки) запрошують до участі у відборі та прослуховуванні до складу Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Участь можуть взяти учні або студенти музичних навчальних закладів зі спеціальностей струнні, духові та ударні інструменти.

Етапи відбору та прослуховування:

Попередній відбір. Кандидати заповнюють електронну заявку https://goo.gl/XNGPWD та надсилають відеозапис твору власного виконання до 10.11.2018 на електронну скриньку: youth.orchestra.ua@gmail.com. Результати попереднього відбору буде повідомлено 13.11.2018.

Прослуховування. За результатами попереднього відбору кандидатів буде запрошено пройти прослуховування, яке відбудеться 15-16 грудня 2018 року у Львові. В рамках прослуховування кандидати презентують фрагмент із твору крупної форми (бажано 1 частину) та п’єсу за вибором. Попередньо також буде надіслано список оркестрових труднощів, виконання яких є частиною етапу прослуховування. Концертмейстер не надається.

Місце та дата проведення прослуховування: м. Львів, 15-16 грудня 2018 року, 10:00 – 18:00, Львівський палац Потоцьких.

Контактна особа: директор Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU Ірина Вакуліна, youth.orchestra.ua@gmail.com,+380639376199.

Організатор – ГО «Культурна платформа», за сприяння Міністерства культури України, https://www.facebook.com/Yѕоuorchestra/

 

Довідково

Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU було створено у 2016 році з ініціативи української диригентки Оксани Линів та трьох німецьких партнерських інституцій – Бетховенського фестивалю в м. Бонн, Німеччина (BeethovenFest Bonn), Федеративного молодіжного оркестру Німеччини і Deutsche Welle та новоствореного Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. За результатами прослуховування у грудні 2016 та 2017 років було обрано сімдесят молодих музикантів зі всіх куточків України, які стали учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Перший міжнародний тур новоствореного оркестру відбувся спільно з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини (Bundesjugendorchester) містами України (м. Львів, м. Київ) та Німеччини (м. Бонн, м. Берлін). Вже у 2018 році, молодіжний оркестр в повному складі, презентував Україну на концертних майданчиках світового рівня, а саме: Міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів Young Euro Classic (Konzerthaus Berlin, Німеччина), відкриття ювілейного концертного сезону в Musikverein Graz (м. Грац, Австрія), участь в Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (м. Львів, Україна). Всі виступи оркестру отримали вагоме висвітлення в європейській та українській пресі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245428955