У Національному музеї - заповіднику "Битва за Київ у 1943 році" відбулася Міжнародна акція "Звільнити Українських військових моряків"
06.12.2018 | 14:37
 

05 грудня 2018 року  у  Національному   музеї – заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулася   Міжнародна акція «Звільнити Українських військових моряків» і  піднято  Прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В акції прийняли участь громадські організації: «Асоціація ветеранів Військово – Морських Сил України», «Київське військово-історичне товариство», Український благодійний фонд пошуку «Пам’ять», «Об’єднані війною. 90-й батальйон», учасники АТО, воїни- афганці, учні шкіл, працівники Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році», представники засобів масової інформації.

 

        

25 листопада 2018 року за наказом Путіна Збройні Сили Росії вчинили відвертий  провокаційний акт воєнної агресії проти  України – збройний напад на корабельну групу Військово-Морських Сил  України в Керченській протоці. Війська спеціального призначення ВСБ Російської федерації захопили два катери і буксир, взяли у полон 24 українських моряків і офіцерів. На початку  акції відбулась молитва Отця Тараса та Отця Віктора за спасіння полонених моряків. Директор музею  Іван Вікован  розпочав проведення акції і розповів, що музей не вперше  відгукується на важливі події сучасної  історії. 13 березня 2014 року у музеї  відбувся мітинг з приводу конфліктної ситуації  в АР Крим  і в знак підтримки всіх військовослужбовців ЗСУ  було піднято прапор  Військово – Морських Сил України. Прапор, який піднято сьогодні    буде знаходиться на флагшткові   до моменту звільнення наших моряків з російського полону. В акції прийняли участь Сергій Анатолійович Гайдук, голова  «Асоціації ветеранів  Військово- Морських Сил України», віце- адмірал запасу, Баранов Віталій Анатолійович, – голова Громадської  організації «Об’єднані війною. 90-й батальйон», Чудновець Олександр Миколайович,  голова Громадської організації «Київське військово – історичне товариство», Крисько Михайло Олексійович ,  Голова Всеукраїнський фонд пошуку «Пам'ять», Інна Василівна Шубко, директор  Вишгородської районної гімназії « Інтелект».

 

 

Учасники Міжнародної  «Звільнити українських військових моряків»  підняли Прапор  Військово- Морських Сил України та поклали квіти до Монументу  «Символ Миру», на якому  написано «Людство має пам’ятати якою ціною завойовано мир».

Учасники акції вимагають звільнити українських  військово- полонених, які перебувають у російських тюрмах. Волю нашим співвітчизникам.

 

 

Сьогодні, 6 грудня, ми відзначаємо День Збройних Сил України. Вітаємо усіх військових, який відстоюють цілісність та незалежність нашої Вітчизни  на сході України.  У музеї відкрита  виставка дитячого малюнку «Дякуємо захисникам»

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245440486