Різдвяне привітання Міністра культури Євгена Нищука
06.01.2019 | 10:00
 

Шановні співвітчизники!

 

Прийміть щиросердне вітання з Різдвом Христовим, урочисті дзвони якого у всі часи дарують благословенну радість очікуваного свята, життєвий оптимізм і духовну наснагу.

Величне Свято Різдва спонукає благочестиво відкривати наші серця любові й милосердю, скеровує на корисні справи, чисті помисли і добрі діла. Цей переможний дух надії, радості, всепрощення дає нам життєві сили й енергію, відкриває душі всіх людей для любові та милосердя, скеровує нас на добрі справи.

Новий 2019 рік наповнює радістю і натхненням на нові звершення. Адже разом із святкуванням народження Христа Спасителя весь наш народ бажає радості створення і утвердження Української Церкви – цієї виняткової події, яку милостивий Господь дарує вірним. У цей рік віри і переконання молитвами кожного віруючого серця обов’язково утвердимо мир та процвітання, які так потрібні і кожній сім’ї, і всьому українському суспільству загалом.

Тож нехай Господнє благословення буде запорукою  благополуччя та добробуту кожної родини. У цей непростий час бажаю вам миру та злагоди, легких святкових молитов, Віри у перемогу добра, здоров’я, достатку та всіляких благ

 

            Христос народився! Славімо Його!

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245446424