Відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки законодавства у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України
08.02.2019 | 18:31
 

Під головуванням першого заступника Міністра культури Світлани Фоменко відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки законодавства у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України.

У засіданні  взяли участь представники центральних органів виконавчої влади України, зокрема Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіта та науки України, Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

 

 

Під час засідання розглядались питання щодо перспектив та напрямів актуалізації нормативно-правової бази, що регулює сферу підтримки національних меншин в Україні та українських діаспор за кордоном.

 

Нагадаємо, що Міжвідомча робоча група була створена наказом Міністерства культури України від 03.01.2018 № 33 з метою опрацювання проектів нормативно-правових актів з питань міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245455653