Відбулося відзначення лауреата та дипломантів спеціальних відзнак Премії імені Олеся Гончара 2019 року
04.04.2019 | 10:22
 

3 квітня  у  101-річницю від дня народження класика української літератури, Героя України Олеся Гончара, в Національній спілці письменників України відбулося нагородження  лауреата Премії імені Олеся Гончара  2019 року.

 

 

За рішенням Комітету з присудження премії імені Олеся Гончара  лауреатом  премії у    2019   році обрано Шкраб’юка  Петра   Васильовича за книгу «Над Простором і Часом: трилогія незвичайного»,  в якій автор осмислює таємниці світобудови, життя на Землі, призначення людини, її відповідальність перед Богом і прийдешніми поколіннями. А також за книгу  «Історії прожиті тричі (події, документи, спогади)», в якій вміщено  сотні різних розповідей про події і людей, а загалом  це – історія України.

 

 

Диплом лауреата Премії імені Олеся Гончара переможцю вручив заступник Міністра культури України, голова Комітету з присудження премії імені Олеся Гончара Юрій Рибачук.

Також відзнаки Комітету з присудження премії імені Олеся Гончара отримали - Маркіян Камиш за книгу «Оформляндія   або Прогулянка в Зону»,  Мориквас  Надія Мирославівна  за книгу «Винова гора»,  Гонтарук  Любов Романівна  за книгу «Я- війна».

 

 

У святковому заході взяли участь шановні гості з Німеччини - відомий культуролог і підприємець Дітер  Карренберг  та знана у світі письменниця, кінодраматург, член спілки письменників Німеччини Тетяна Куштевська, які протягом 22 років є  меценатами та співзасновниками разом з Національною спілкою письменників України Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара молодим письменникам.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245474249