У рамках проекту "Малі міста - великі враження" відбувся інформаційний семінар
16.05.2019 | 12:28
 

У Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбувся Підсумковий інформаційний семінар в рамках конкурсу «Малі міста – великі враження», який реалізовується Міністерством культури України.

 

 

Під час презентаційної частини, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко зазначила, що у рамках культурної децентралізації особливе значення набувають сталі ініціативи, покликані об’єднувати громаду.

«Ми дуже хочемо, щоб проекти, які подаються на грантову програму, були  не одноденними акціями. Я певна, що варто думати над тим, щоб проект міг жити власним життям», - говорить Світлана Фоменко.

Перший заступник Міністра культури України  зазначила, що програма має на меті посилювати інтеграцію культурної спадщини в життя громад; підвищувати економічну привабливість культурної спадщини та залучати зацікавлені сторони до використання  ресурсу культурної спадщини та креативних індустрій для розвитку громад.

 

 

Під час заходу було також презентовано минулорічні проекти, реалізовані за підтримки цієї програми.

 

Нагадаємо, що  15 квітня 2019 року вдруге стартував конкурс  «Малі міста – великі враження». У Конкурсі беруть участь культурно-мистецькі проекти від органів місцевого самоврядування, юридичних осіб всіх форм власності, творчих спілок, фізичних осіб- підприємців. Головна мета програми – підтримка населених пунктів із загальною

чисельністю населення до 50 тис. осіб.

У 2018 р. відбувся старт  програми, під час якого було підтримано та реалізовано 8 проектів (надійшло 158 заявок). Збільшене фінансування цьогоріч дасть можливість реалізувати понад 100 проектів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245484938