Мінкультури обговорить реформування мистецької освіти у форматі фокус-груп
06.06.2019 | 17:02
 

З метою належного і достовірного інформування та  налагодження комунікації  з мистецьким освітнім середовищем щодо ключових змін у початковій мистецькій освіті, Міністерство культури України започатковує естафету робочих зустрічей у форматі фокус-груп  із представниками управлінь культури  кожного із регіонів України. Усвідомлюючи, що на місцевому  рівні  не всі мають можливість ознайомитися з документами  і почути їх з перших вуст, міністерство культури прагне налагодити комунікацію, пояснити суть реформ та уникнути  користування спекулятивною або неправдивою інформацією, отримати зворотній зв'язок та врахувати  в своїй діяльності пропозиції, спостереження чи побоювання   з означених питань.

 

«Розумію, що проблеми в мистецькій освіті накопичувалися не один десяток років,  і тепер ми маємо вирішувати не тільки комплекс тих завдань, які зараз логічно дійшли  до практичного впровадження, а й переборювати ті остороги  та страхи, іноді міфічні, іноді реальні  з якими багато років жила мистецька освітня спільнота. Саме тому я пропоную новий формат комунікації на місцях. Усвідомлюючи рівень відповідальності та необхідності рухатись далі, особисто долучатимусь до роботи фокус-груп, і запевняю, що саме  я  і є голосом у захисті мистецької освіти», - наголошує Міністр культури України Євген Нищук.

 

Оновлений формат роботи буде започатковано 19 червня  в Міністерстві культури України, під час якого буде обговорено конкретні  питання впровадження реформи мистецької освіти.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245491594