Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко бере участь у засіданні Комітету Ради Європи з питань культури, спадщини та ландшафту (CDCPP)
13.06.2019 | 17:19
 

У місті Страсбург (Французька Республіка) триває  8-ме засідання Комітету Ради Європи з питань культури, спадщини та ландшафту (CDCPP). Участь у засіданні  від української сторони бере Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко.

Порядок денний засідання передбачає розгляд експертами  широкого кола питань сфери культури та культурної спадщини, а також обговорення реалізації ініціатив РЄ в зазначених сферах, таких як План дій Фаро, Дні європейської спадщини, Культурні маршрути Ради Європи тощо. Для інформування членів Комітету був представлений аналіз Компендіуму з культурних політик та трендів в Європі. Також продовжилося обговорення можливостей подальшої реалізації проектів Системи індикаторів розвитку культури та демократії (IFCD).

 

Цього року у рамках засідання проходять тематичні сесії з питань зміни клімату та сталого розвитку, як таких, що пов'язані з правами людини і демократією, зокрема у контексті ресурсів культури, спадщини та ландшафту. Під час обговорення держави-члени представити власний досвід щодо вирішення проблем зміни клімату та сприяння сталому розвитку, а також яким чином ціні Ради Європи сприяють цьому. С.Фоменко виступила з доповіддю про досвід України у використанні тоталітарної та природньої спадщини у контексті сталого розвитку, акцентувавши увагу на антропогенних факторах впливу на спадщину.

 

Під час засідання буде заслухано звіти про хід виконання поточної діяльності країн-учасниць Європейської культурної конвенції та обговорено нові ініціативи Ради Європи в сфері культурної спадщини  та ландшафту.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245492666