У Києві презентували інформаційний виставковий проєкт "Голодомор: нищення ідентичності"
04.07.2019 | 15:38
 

4 липня у вестибюлі Південного вокзалу станції Київ-Пасажирський  презентували інформаційний виставковий проєкт - «Голодомор: нищення ідентичності», створений до 85-х роковин Голодомору-геноциду співробітниками Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» у співпраці з б музейними та архівними установами України.

 

 

«Виставка розбиває міф створений російською пропагандою про те, що всі досягнення України та українців пришли з радянською владою, насправді ж  це не так, і ви можете  побачити це у нашому проекті. Тут зібрана інформація про явища культури, науки, освіти та соціального побуту, а також про різних особистостей, які визначали нашу націю як незалежну і державотворчу ще на початку 20 століття. До того часу, доки більшовики не окупували Україну і не вчинили на ній злочин проти людяності – акт Голодомору геноциду українського народу», - говорить Олеся Стасюк, генеральний директор Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”.

 

 

«Ми вважаємо, що за допомогою виставкового проекту ми зможемо розповісти цю історію ширшому колу людей».

 

 

Серія дизайнерських плакатів інформує про унікальні предмети та явища культури і науки, суспільного розвитку й побуту та про українців, які змінювали історію. Виставка демонструє те, що формує ідентичність українців, і те, що було знищено після окупації України більшовиками. Виставку було експоновано у більш ніж п’яти музеях по всій території України, на його основі музеєм було видано брошуру, а як серія інформаційних постерів вона «курсувала» у всіх метрополітенах Україниу листопаді 2018 у Києві, у травні 2019 у Дніпрі, у червні 2019 у Харкові.

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245496628