КП "Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги" Житомирської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
05.07.2019 | 17:55
 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу в КП «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

«Головний художник»

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).  Післядипломна освіта в  галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

 

«Головний диригент»

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією диригента вищої категорії не менше 3 років.

 

Артист драми категорії «провідний майстер сцени» – 1 особа

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми вищої категорії не менше 5 років

 

  Артист драми вищої категорії – 2 особи

 Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,  спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста драми (театру драми, юного глядача) I категорії не менше 3 років.
 
Артист драми І категорії – 1 особа
 Кваліфікаційні вимоги: повна або базова  вища  освіта  відповідного  напряму  підготовки  (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації;  для магістра - без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста  -  стаж  роботи  за професією артиста драми II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

 

Артист хору  І категорії – 1 особа

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору (хорової групи ансамблю пісні і танцю)  ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

 Артист балету вищої категорії  - 1 особа

 Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст)   та підвищення  кваліфікації.  Стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років.

 

Артист балету І категорії – 1 особа

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста балету ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Артист балету ІІ категорії – 2 особи

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі та вимоги щодо їх оформлення:

заява про участь у конкурсі у довільній формі;

особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

біографічна довідка (резюме);

копія документа, що посвідчує особу;

копія трудової книжки (за наявності);

копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

 

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

 

Адреса, за якою подаються документи: 10014 , м. Житомир, майдан. Соборний, 6, КП «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради

Кінцевий строк прийняття  документів: 03 серпня 2019 року.

 

Для довідок: (0412) 47-33-87 (приймальня). Е-mail: zt_teatr@ukr.net

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245496941