У Івано-Франківську відбувся показ благодійної моновистави “Момент кохання”
08.07.2019 | 19:26
 

Сьогодні, 8 липня, у І Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся показ благодійної моновистави “Момент кохання”, у постановці народного артиста України Тараса Жирко.

Кошти від вистави буде адресовано на лікування працівника Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути.

 

 

“Благодійність – одна з найбільших чеснот людства і сьогоднішня вистава має дуже особистісний характер, це вистава – сповідь, присвячена збору коштів на реабілітацію працівника обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути, який втратив ногу”, – говорить Міністр культури Євген Нищук.

 

 

 

“Так, зібрані нами кошти, це ще не вся сума, адже лікування дуже дороговартісне, проте найголовніше - це увага і солідарність з ним глядачів та команди, яка працювала над виставою. Ми всі дуже переживаємо та будемо молитись за його здоров’я”.

 

Довідково:

Моновистава “Момент кохання” створена за оповіданням  Володимира Винниченка “Момент кохання”. Вона являє собою сповідь, впродовж якої в’язень сумління згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч з Панною. Герой на очах у глядача переживає всі етапи їх “моменту кохання”. Перехід кордону, покладений в основу сюжету, стає приводом і провокацією реконструкції минулого, акцентуючи увагу на можливості подолання внутрішніх кордонів і меж, в які поставлена особистість у сучасному суспільстві.

 

Режисер-постановник, автор сценографічної ідеї - народний артист України Тарас Жирко. Ідея проекту– народний артист України Євген Нищук.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245497242