Міністр культури Євген Нищук зустрівся з працівниками закладів культури Івано-Франківщини
08.07.2019 | 16:55
 

Під час робочого візиту до Івано-Франківська Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з працівниками закладів культури міста та області.

 

“Дуже важливо обговорювати всі проблемні питання у прямому діалозі, ретельно їх фіксувати та опрацьовувати. Є чимало речей, які потребують уваги Міністерства, тож такі наші зустрічі вкрай необхідні – саме так ми можемо дізнатись про конкретні проблеми на місцях і оперативно їх вирішувати”, - зазначив Міністр культури Євген Нищук.

 

 

Під час зустрічі Міністр культури розповів про основні напрацювання відомства, окремо зосередившись, на питанні розвитку культурного потенціалу держави та, зокрема, Івано-Франківщини. За словами Міністра, це основа для стабільного соціально-економічного розвитку країни. Він також відзначив, що Міністерство робить все можливе для поліпшення умов роботи працівників культурної галузі та наголосив, що дієвим інструментом для втілення важливих та актуальних  культурних ініціатив є співпраця з інституціями нового типу, створеними Мінкультури  – Українським культурним фондом та Українським інститутом книги – а також участь у грантових програмах, таких як проекти Креативної Європи та Міністерства культури -  “Малі міста-великі враження”, “Академія культурного лідера” та інші.

 

 

“Ви можете подавати будь-який проект, повязаний з відомими історичними постатями чи проект, який сприятиме розвитку вашого закладу  або краю. Це можуть бути найрізноманітніші мистецькі події. Насправді, такі проекти яскраво демонструють, наскільки різноманітна та багата наша культурна спадщина. Це важливо не лише для розвитку окремого регіону, а й для презентації України у світі”, - відзначив Міністр культури.

 

 

 Під час зустрічі також порушувалися питання налагодження інфраструктури  об’єктів культурної спадщини регіону, кадрового забезпечення закладів культури, соціального захисту працівників галузі.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245497310