У рамках ХХІ Саміту "Україна-ЄС" було підписано Угоду про фінансування заходу "Підтримка громадянського суспільства та культури"
09.07.2019 | 14:17
 

У рамках ХХІ Саміту "Україна-ЄС" (08.07.2019, м. Київпідписано Угоду про фінансування заходу “Підтримка громадянського суспільства та культури”. Угоду підписано в рамках Стратегічної Програми допомоги ЄС на період 2018-2020 рр. з метою залучення допомоги Європейського Союзу в обсязі 10 млн. євро, яка буде спрямована на:

-          підвищення спроможності українських організацій громадянського суспільства виконувати свою роль як незалежних суб’єктів;

-          розвиток спроможності українського сектору культури і творчості, а також сприяння розвитку творчих і культурних діячів;

-          забезпечення сталості сектору культури та творчості в Україні через рівний та прозорий доступ до державного фінансування, що здійснюється через Український культурний фонд.

 

Зокрема, документом передбачається виділення 1 млн. грантових коштів ЄС на розроблення CRM системи системи управління проектами Українського культурного фонду  , яка включає в себе планування програм державної підтримки сфери культури та мистецтва України, складання розпису, проведення онлайн оцінки проектів, здійснення контролю за виконанням та використанням державних коштів, спільної роботи всіх розпорядників державних коштів, які надають грантову підтримку у сфері культури та створення прозорої бази даних про проекти, які отримали державну підтримку.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245497828