“Одне з ключових завдань Уряду – займатися не лише збереженням, а й промоцією нашої унікальної культурної спадщини”, - Євген Нищук
09.07.2019 | 15:03
 

Міністр культури Євген Нищук, в рамках робочого візиту до Івано-Франківської області, відвідав Івано-Франківський обласний художній музей, де поспілкувався з представниками музейної справи області.

 

“Та спадщина, яка є на Івано-Франківщині, ті пам’ятки – вони є надзвичайно важливими як для мистецького та громадського життя краю, так і для держави в цілому. Ми маємо займатися не лише збереженням, а й розвитком та промоцією наших унікальних культурних надбань – це є одним з пріоритетів Міністерства культури ”, - зазначив Євген Нищук під час свого виступу.

 

 

Міністр культури ще раз наголосив на важливості використання нових інструментів та можливостей фінансування державою культурних ініціатив, спрямованих на збереження і розвиток культурної спадщини України.

 

“Ми маємо активно використовувати будь-які можливості, які б допомогли у розбудові потенціалу наших музейних закладів. Різноманітні мистецькі акції, проекти спрямовані на підтримку, популяризацію та реставрацію пам’яток – все це реальність. Необхідно лише ефективно використовувати ті інструменти, які пропонує Уряд, та які допоможуть реалізовувати ваші ідеї”, - говорить Міністр культури.

 

 

Він також розповів про старт нового проекту Мінкультури  - електронного обліку об’єктів культурної спадщини «Державний реєстр нерухомих пам'яток України». Пілотний проект реалізовуватиметься на базі Вінницької області з метою практичного напрацювання необхідних та важливих аспектів наповнення та функціонування електронної платформи з наступним впровадженням його на загальнонаціональному рівні.

 

 

Під час зустрічі також порушувались питання соціального захисту працівників музейної галузі, збереження  об’єктів культурної спадщини та розбудови культурної складової для економічного розбудови краю. 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245498255