У Мінкультури відбулася зустріч з американським сценаристом та режисером Біллом Гуттентагом
23.07.2019 | 15:43
 

Сьогодні, 23 липня  заступник Міністра культури України Юрій Рибачук провів зустріч з  американським сценаристом, продюсером та режисером Біллом Гуттентагом. У зустрічі також взяли участь виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів, представники Державного агентства України з питань кіно Міністерства  економічного розвитку і торгівлі України, Асоціації «Українська кіно-асоціація».

 

 

Під час зустрічі розглядалась можливість налагодження співробітництва між українськими та американськими кіно виробниками, зокрема створення спільних проектів копродукції та налагодженні прямих контактів між  установами у сфері кінематографії двох країн.

 

 

Заступник Міністра культури Юрій Рибачук зазначив, що Урядом України приділяється значна увага розвитку кіноіндустрії та формування сприятливого інвестиційного середовища, утому числі розширенню  партнерської мережі.

 

 

Заступник Міністра культури висловив сподівання, що ця зустріч закладе підґрунтя для зміцнення співпраці з представниками кіноіндустрії Сполучених Штатів Америки та започаткує нові партнерські зв’язки між двома країнами у сфері кіно.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245500946