У Кропивницькому за підтримки Українського культурного фонду відбувся БарКемп "Кроп-спадщина"
31.07.2019 | 10:08
 

У місті Кропивницькому за підтримки Українського культурного фонду відбувся БарКемп, організований командою проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинаціїКроп-спадщина”.

 

 

У неформальній, відкритій, інтерактивній атмосфері простору KOWO спеціалісти з ІТ-технологій ділилися з у часниками події досвідом та новинками зі світу Smart-комунікацій з метою вироблення стратегії їх застосування на об'єктах культурної спадщини.

 

 

 

Під час БарКемпу учасників познайомили із поняттям Smart City - для чого потрібен, які задачі вирішує.

Як зазначив у своєму виступі координатор проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинаціїКроп-спадщина” Володимир Поповічев, сьогодні найважливішим трендом стало створення смарт-міст, задача якого — повністю звільнити населення від таких соціально-комунальних проблем, як черги, дорожні затори, енергозалежність.

 

 

Захід продовжили інтерактивні сесії, на яких учасники ознайомились із завданнями, проблематикою, ризиками і рішеннями щодо питань культурної спадщини в стилі Smart City.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245502104