У місті Святогірську Донецької області триває музейна лабораторія "Мuseum Artlab"
02.08.2019 | 12:28
 

У місті Святогірську Донецької області  за участі фахівців музейного відділу  Міністерства культури України розпочала роботу  трьохденна музейна лабораторія «Мuseum Artlab». Один із ініціаторів культурно-просвітницького заходу -  Донецький обласний краєзнавчий музей, має на меті створити дослідницьку платформу, спільний простір для проведення освітніх заходів, виставок, досліджень, а також ознайомити відвідувачів із культурною і духовною складовою розвитку Донецького краю.

 

 

Зокрема, працівники Донецького обласного краєзнавчого музею поділилися досвідом розробки та реалізації проектів у рамках програми Українського культурного фонду. Цьогоріч музей отримав грант від Українського культурного фонду для проведення виставки «Людина в просторі степу», який представлятиме культури кам’яної і бронзової доби через знахідки 2017–2018 років.

Тренери громадської організації «Інша освіта»  провели практичне заняття з основ проектного менеджменту  та написання заявок для отримання грантів для реалізації проектів.

 

 

Окремий блок музейної лабораторії був присвячений актуальним питанням обліку музейних фондів. Фахівці Мінкультури  та  музейних закладів Києва розповіли про особливості ведення фондової документації, обліку основного і допоміжного фондів, а також проведення інвентаризації фондів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245502563