За підтримки Українського культурного фонду відбувся Фестиваль української середньовічної культури "Ту Стань! - 2019"
05.08.2019 | 15:55
 

2-4 серпня у селищі Урич Сколівського району Львівської області за підтримки Українського культурного фонду, відбувся Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! - 2019». Події фестивалю розгорталися  на території історико-культурного заповідника «Тустань», біля підніжжя фортеці Тустань.

Серед постійних окремих локацій - Бойова Школа, де гості  мали можливість не лише спостерігати за боями, а й випробувати власні можливості; Університет проводить лекції на історичну тематику, майстер-класи з середньовічної кулінарії та експозицію середньовічного побуту; Літературна галявина та багато інших. Окрім того, на фестивалі проводилися  середньовічні бої та кінні турніри. До уваги відвідувачів  були представлені різноманітні воркшопи, майстер-класи та ярмарок давніх ремесел, нічний штурм фортеці та лезарне шоу.

А також локація Віртуальної Реальності, де відвідувачі зможуть здійснити захопливий VR-політ над фортецею та помилуватися її первісним виглядом.

Цього року на  Фестивалі "Ту Стань" був представлений  цілий напрям з вивчення та дослідження української традиційної музики та танців.  Гостей радо вітали гурт української аутентичної музики «БОЖИЧІ» з майстер-класами та лекціями  по танцю і співу,  «Хорея Козацька» -  з концертом та лекціями про давню музику та мистецтво,  «US Orchestra», відбулася презентація школи «Рись», ніч співів з гуртом Рутенія тощо.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245502997