Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка/ "Схід Opera" підготував до Дня міста концерт просто неба "Україна - це ти"
21.08.2019 | 16:42
 

     Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка/ «Схід Opera» запрошує на концерт до Дня міста Харкова та 76-ї річниці визволення міста від німецьких загарбників «Україна – це ти», який відбудеться 23 серпня о 17:00 на майданчику біля центрального входу ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка.

     Солісти, хор і великий симфонічний оркестр «Схід Opera» під керівництвом диригента Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка Павла Багінського виступлять перед харківськими глядачами вже втретє.

     Оновлена програма поєднає арії з опер та класичні пісні із сучасними українськими хітами. Городяни почують, зокрема, пісні «Черемшина» Василя Михайлюка і «Ніч яка місячна» Андрія Волощенка, український романс «Їхав козак за Дунай», хіти Тіни Кароль, Наталії Могилевської та Олександра Пономарьова.

     Цього року харків'яни побачать на виконавцях стилізовані костюми, які розробила заслужений художник України і головний художник ХНАТОБу Надія Швець.

     Задля створення на майданчику відповідної атмосфери за спинами вокалістів встановлять декораційні елементи.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245506261