Результати конкурсу на заміщення вакантних посад Харківського академічного театру музичної комедії
06.09.2019 | 14:54
 

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує результати конкурсів на заміщення вакантних посад, які відбулися 03  та 04 вересня 2019 року.

За результатами конкурсу обрано наступних переможців на посади:

керівника музичної частини - Факторовського Ігоря Юрійовича;

головного балетмейстера - Щербакову Марію Ігорівну;

головного хормейстера - Вербицьку Ірину Володимирівну;

головного художника - Сторожук Оксану Тарасівну; 

художника-постановника - Шигімагу Тараса Петровича;

режисера -  Драчова Олександра Миколайовича;

помічники режисера: Кобзєва Костянтина Миколайовича, Червонюка Віктора Євгенійовича;

завідувач трупи - Заслуженого працівника культури України Старченко Віру Миколаївну;

концертмейстера з класу вокалу - Кирпаньову Ірину Віталіївну;

артистів-вокалістів, провідних майстрів сцени: Заслуженого артиста України Побережця Віктора Олексійовича, Заслуженого артиста України Младова Анатолія Павловича, Заслужену артистку України Хорольську Аллу Борисівну, Заслужену артистку України Подорлову Валентину Федорівну, Заслужену артистку України Коваль Наталлю Іванівну, Андренка Олексія Ігоровича, Антоненко Наталію Анатоліївну, Бідило Олександра Івановича, Буднього Анатолія Івановича, Кисіль Елеонору Вікторівну, Остонєн Мілану Анатоліївну, Циганську Тетяну Михайлівну;

артистів-вокалістів вищої категорії: Волобуєву Людмилу Дмитрівну, Васильєву Інгу Миколаївну, Гаплевську Ірину Валеріївну, Гаман-Орлову Наталію Олександрівну, Куштима Романа Вікторовича, Фірсову Світлану Анатоліївну, Непомнящу Олесю Володимирівну, Поважну Альону Олександрівну;

артистів-вокаліст І категорії: Бутко Ольгу Олександрівну, Харчук Олену Євгенівну,

артистів-вокалістів ІІ категорії: Майсурадзе Анну Тенгізівну (0,5 ставки посади); Кочергіна Артема Олександровича (0,5 ставки посади);

балетмейстера-постановника: Логвиненка Віталія Ігоровича

балетмейстера - Кірієнко Віталія Івановича

артиста балету, провідного майстра сцени - Гричаного Олександра Миколайовича

артистів балету вищої категорії: Косарєву Тамару Володимирівну, Кузнєцову Діну Володимирівну, Сидоренка Володимира Владиславовича, Фірсова Віктора Віталійовича;

артистів балету І категорії: Гордієнко Ганну Олександрівну, Сенічева Ілью Сергійовича, Чуян Вікторію Валеріївну, Гамалій Катерину Ігорівну, Попова Андрія Віталійовича;

артиста балету ІІ категорії - Откалевич Віру Олегівну;

звукорежисера вищої  категорії - Богомолова Олександра Івановича

звукорежисера І категорії - Бескорсого Валерія Володимировича

звукооператора - Стовбуна Володимира Михайловича

диригента вищої категорії - Шаршонь Юлію Ігорівну;

артиста оркестру вищої категорії (тромбон) - Новакова Георгія Миколайовича

артиста  оркестру вищої категорії (скрипка):  Швачко Світлану Петрівну; Саєнко Вікторію Петрівну; Радомська Наталію Ігорівну;

артиста оркестру вищої категорії (альт) - Симоненко Тетяну Геннадіївну;

артиста оркестру вищої категорії (контрабас) - Швачка Ігоря Івановича

артиста оркестру вищої категорії (ударна установка) -  Білова Дмитра Ігоровича

артиста оркестру вищої категорії (флейта) - Ковтуна Кирила Вікторовича

артист оркестру вищої категорії (віолончель) - Севастянову Юлію Валеріївну

артист оркестру вищої категорії (валторна) - Мальцева Петра Сергійовича

артист оркестру вищої категорії (кларнет) - Коробко Романа Юрійовича

артиста оркестру І категорії (скрипка): Коркіну Ольгу Георгіївну, Ярову Світлану Анатоліївну, Вишневецьку Яніну Леонідівну, Кондратенко Костянтина Анатолійовича, Білу Дарью Олегівну;

артиста оркестру І категорії (альт): Цвіренко Ольгу Василівну, Косенко Галину Григорівну;

артиста оркестру І категорії (тромбон) -  Міщенка Юрія Павловича;

артиста оркестру І категорії (кларнет) -  Бобрика Дениса Олександровича;

артиста оркестру І категорії (гобой) -  Лозового Костянтина Сергійовича;

артиста оркестру І категорії (віолончель) - Безотечество Ольгу Юріївну;

артиста оркестру І категорії (ударна установка) - Білову Єлізавету Дмитрівну;

концертмейстера -  Кузнецову Ірину Миколаївну;

артиста хору вищої категорії: Демченко Тетяну Сергіївну, Новікова Вадима Вячеславовича, Ушенко Костянтина Івановича, Шахін Наталію Олександрівну, Золотаренко Валентину Сергіївну, Касьянова Андрія Васильовича, Макаренко Лідію Дмитрівну;

артиста хору І категорії:

Кошову Світлану Ігорівну, Новохатську Олену Амбросіївну, Семерякова Миколу Вікторовича, Плотнікова Сергія Євгеновича, Смірнова Олександра Валерійовича, Голубничу Юлію Миколаївну, Максимовську Тетяну В’ячеславівну, Чарушнікова Ігоря Івановича;

артиста хору ІІ категорії: Безотечество Вікторію Олександрівну, Котелевського Івана Володимировича

художника-бутафор -  Таєрова Михайла Альбертовича

Конкурс на посади:

         - артиста оркестру вищої категорії (1 вакансія - труба, 1 вакансія - контрабас, 1 вакансія - фагот,  0.5 вакансії - арфа, 0.5 вакансії - валторна);

         - артиста оркестру І категорії (1 вакансія - труба, 0.5 вакансії - віолончель, 0.5 вакансії - контрабас, 0.5 вакансії - фагот, 0.5 вакансії - флейта);

         - артиста оркестру ІІ категорії (0.5 вакансії - скрипка, 0.5 вакансії - труба) НЕ ВІДБУВСЯ через відсутність претендентів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245509373