Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко провела зустріч з делегацією Республіки Албанія на чолі з Державним Міністром у справах діаспори Панделі Майко
30.10.2019 | 19:55
 

 

30 жовтня перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко провела зустріч з  делегацією Республіки Албанія на чолі з Державним  Міністром у справах  діаспори Панделі Майко. 

У рамках зустрічі сторони обговорили питання проведення спільних двосторонніх проєктів у культурно-гуманітарній сфері, а також наголосили на важливості й надалі розвивати культурне співробітництво між країнами, зокрема звертати особливу увагу на співпрацю у сфері забезпечення культурних потреб національних меншин.

 

 

Державний Міністр підкреслив, що співпраця між країнами має сприятливе підґрунтя для подальшого розвитку, враховуючи наявність в Україні албанської національної меншини та чисельної української громади в Албанії. 

 

 

Світлана Фоменко зазначила, що Мінкультури звертає значну увагу на забезпечення прав національних меншин, зокрема албанської, та формування сприятливого середовища для їх розвитку.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245516544