16 листопада 2019 року у Харкові вперше відбудеться Міжнародний фестиваль драматургії та витончених мистецтв "Амплуа"
15.11.2019 | 17:40
 

 

Міжнародний фестиваль драматургії та витончених мистецтв «АМПЛУА», який усьоме об’єднує драматургів з усього світу з українськими режисерами, 16 листопада 2019 року вперше завітає до Харкова. Приймає Фестиваль Будинок актора, за підтримки Голови Правління Харківського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Ігоря Арнаутова.

 

Найкращим автором-дебютантом визнано Ігора Віннникова з Харкова, який став переможцем Фестивалю в номінації «Крутий дебют». Тому його пєсу «Пункт 31.6» буде надруковано у відомому літературному журналі «Радуга». Разом з тим, 16 листопада о 13:00 год. нею розпочнеться харківський день Фестивалю в Будинку актора.

Крім цієї драми, перші глядачі Фестивалю «АМПЛУА» у м. Харків побачать музичну комедію з елементами детективу «Афера з приданим» та загадкову, філософську п’єсу «Ліхтар для сонця», яку вже оцінили професійні режисери в різних регіонах нашої країни. Ось така програма для шанувальників різних жанрів підготовлена цього разу організаторами-киянами та професійними режисерами з Харкова.

Ескізні вистави за цими творами – не єдине задоволення, яке очікує на харківян. Адже, за форматом Фестивалю, після кожного перегляду відбуваються творчі цікаві зустрічі з авторами та бурхливі обговорення творів глядачами та театральними фахівцями.

 

.

 

Програму Фестивалю можна знайти на офіційному сайті організаторів:

http://www.atamplua.com.ua/index.php/179-programma-amplua-2019.html

 

www.atamplua.com.ua, а також у ФБ: https://www.facebook.com/atamplua

 

 

Для довідки.

Розпочавшись у 2013 р. у м. Запоріжжя, фестиваль щороку поширює свою географію. Так, за сім років фестивальні події вже об’єднали митців Запоріжжя, Києва, Рівного, Івано-Франківська, Баришівки, Березані, Одеси й Коломиї.

Головними цілями Фестивалю драматургії та витончених мистецтв «АМПЛУА» є: налагодження культурного діалогу між драматургами і режисерами, популяризація рідкісних витворів мистецтва, сприяння відкриттю нових талантів у кожному пересічному українці, надання підтримки в просуванні талановитих творців, гармонізація особистості та виховання смаку, завдяки якому людина здатна сприймати й оцінювати красу й плоди будь-якої творчості.

Завдяки високому рівню організації та соціальній значимості, Фестиваль отримав європейську відзнаку якості ― EFFE Label від Європейської фестивальної асоціації.

 

Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту, Національної спілки театральних діячів України, Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

 

Засновник і головний організатор — Продюсерський центр «АМПЛУА».

Організатори у містах: у м. Коломия ― театр «Соломія», у м. Київ ― театр «Темний софіт».

Засновниця й Арт-директорка Фестивалю  — Тетяна Щастіна (актриса, продюсерка, авторка оповідань, п’єс, дитячої літератури, член НСТДУ).

 

+38-050-595-40-22, atamplua@gmail.com.

www.atamplua.com.ua

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245519840